عضویت در سایت
طرح پاسخ گویی به سوالات آحاد جامعه در مورد روزه داری

با توجه به حلول ماه مبارک رمضان و هم زمانی آن با وضعیت پیش آمده در سال جاری، پژوهشکده علوم غدد و متابولیسم، درصدد بر آمد تا نیاز شما مومنان و مسلمانان عزیز کشور را بر طرف کرده و در راستای وظیفه خطیر یک پزشک به جهت اطلاع رسانی و کمک به بیماران، پزشکان و مردم مسلمان، در این شرایط که مراجعه و دسترسی مستقیم به پزشک سخت و دشوار می باشد، از طریق راه اندازی مشاوره و پاسخ گویی آنلاین و همچنین پاسخ گویی به صورت آف لاین در فرم زیرین، کمک حال مردم عزیزمان ایران باشد. امید آن داریم تا علاوه بر تسهیل هرچه بیشتر امور پزشکی، بتوانیم قدمی را در جهت راهنمایی انجام فرایض شرعی و تلفیق آن با علم پزشکی بنماییم.

برای انجام امر مشاوره (پزشکان، بیماران و تمامی هموطنان عزیز) به سادگی می توانید در علامت آبی رنگ ظاهر شده در کنار صفحه کلیک کرده و سوالات خود را به صورت آنلاین پرسیده و پاسخ آن را دریافت نمایید. در صورت عدم آنلاین بودن نیز می توانید از طریق فرم پایین صفحه در همان قسمت قبل سوال خود را به همراه ایمیل ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان پاسخ آن را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که کتاب روزه داری و سلامت نیز بر اساس مطالعات علمی و پرسش هایی از بازخورد های جامعه به دست آمده تدوین شده و می توانید به راحتی آن را دانلود و مطالعه نمایید. بهتر است قبل پرسیدن سوال به کتاب مراجعه تا بتوانید بهتر و سریع تر به جواب خود رسیده و در غیر این صورت می توانید به صورت کاملا رایگان با مشاورین ما در تماس باشید.

باشد که باری از روی دوش ملت عزیزمان ایران برداریم.

معرفی کتاب مسائل پزشکی روزه داری 200 پرسش و پاسخ

کتاب جامع به نام "روزه داری و سلامت" با کمک اساتید محترم دانشگاه های علوم پزشکی کشور تدوین شد که در آن تغییرات بدن در حالت طبیعی و بیماری حین روزه داری به تفصیل آورده شده است. آن کتاب راهنما برای افزایش آگاهی، بینش و نگرش پزشکان کشور که با سئوالات بیماران در ماه رمضان روبرو هستند و باید به مراقبت بیماران در ماه رمضان بپردازند، انشاءا... مفید خواهد بود. پس از چاپ کتاب از اساتیدی که در موضوعات بخشهای مختلف کتاب مطالعه و پژوهش کرده و بخش تخصصی خود را نوشته بودند، درخواست شد که به سئوالات طرح شده از طرف عامه مردم و بیماران پاسخ دهند. این کتاب که حاوی 200 سئوال و جواب در مورد مسائل پزشکی و روزه داری است، برای عموم مردم تدوین شده و امید است که برای افزایش آگاهی و اطلاعات و نیز رفع مشکلات روزه داری آحاد جامعه خداباور و مسلمان کشورمان مفید باشد.

لینک دانلود کتاب روزه داری و سلامت200 پرسش و پاسخ مردمی: لینک دانلود 

شرایط روزه داری در بحران ویروس کرونا

با توجه به شرایط ویژه بیماری کرونا فرهنگستان علوم پزشکی شریاط روزه داری را اعلام داشته که به نظر تمامی هموطنان عزیز می رسانیم.

روزه دار محترم لطفا سوال خود با ما در میان گذاشته تا به شما پاسخ دهیم


آدرس : تهران، بزرگراه شهيد چمران، ولنجک، خ يمن، ابتداي خیابان شهید اعرابی، پلاک 24، پژوهشکده علوم غدد درون ريز و متابوليسم

کد پستی : 1985717413

تلفن : 982122432500+

نمابر : 982122416264+