عضویت در سایت

اولین شورای پژوهشی سال 99


در سال جدید ضمن رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی و موازین بهداشتی و با بهره مندی از توانمندیهای بالقوه موجود در مسیر جهش تولیدات علمی حرکت میکنیم." این مهمترین مصوبه و تصمیم نخستین نشست شورای پژوهشی پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم در سال نو بود.

شورای پژوهشی پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم، بالاترین مرجع تصمیم‌سازی پژوهشکده است که سالهاست با حضور روسای مراکز و تعدادی از اعضای هیئت علمی به صورت منظم و ماهیانه دو بار تشکیل و ضمن سیاستگزاری‌های کلان، فعالیت‌های پژوهشکده را رصد و پایش می‌کند.

اولین جلسه این شورا در سال 99 در تاریخ 23 فروردین ماه با رعایت اصول بهداشت فردی و فاصه گذاری اجتماعی در سالن پروفسور زاهدی با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

در این جلسه ابتدا دکتر عزیزی، ریاست پژوهشکده، ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه به تشریح شرایط موجود پرداخت و با توضیح وضعیت کشور ناشی از اپیدمی کرونا و پیامدهای ناشی از آن، بر جهش تولید به عنوان خط مشی اصلی کلیه دستگاههای کشور تاکید و لزوم تحقق آن در تولیدات علمی پژوهشکده را ضروری دانست. در همین راستا اعضا شورای بصورت جداگانه راهکارها و نظرات خود را در این مورد ارائه دادند و نهایتاً معیارهای جدید جهت میزان نگارش مقالات در سال جدید توسط دکتر زاده وکیلی، معاونت پژوهشی اعلام شد.

توسعه زیرساخت‌های فضای مجازی جهت برگزاری جلسات و نیز امور آموزشی، راهکارهای مدیریت بودجه، جذب سایر پژوهشگران  سایر مراکز تحقیقاتی برای افزایش میزان تولیدات علمی از دیگر مواردی بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

همچنین در این جلسه مصوب شد تا سیزدهمین کنگره بین المللی غدد به سال 1400 موکول شود و نیز غربالگری حرارتی پرسنل در بدو ورود مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد پروتکل نظافت و ضد عفونی مداوم در فضای فیزکی با نظارت یکی از اعضای شورا بصورت جدی دنبال شود.

اخبار مرتبط